خدمات

ایمپلنت

ایمپلنت


وقتی که تاج دندان شکسته و یا روت کانال ناقصی به دلیل داشتن انحنای ریشه  و امکان مجدد درمان ریشه وجود ندارد و یا انتهای ریشه بیمار کیست بزرگی داشته باشد، بهترین راه ایمپلنت است.


ادامه مطلب


لمینت


لمینت های فول سرامیکی درلابراتور دندان سازی توسط تکنسین‌های متخصص دندانسازی و دستگاههای CNC مخصوص انجام می شود و زیبایی به شدت بیشتری را برای چهره شما به ارمغان می آورد.


ادامه مطلب


کامپوزیت


کامپوزیت یک نوع ماده خمیری شکل است که هم میتوان به عنوان ترمیم دندان های عقب( خلفی) استفاده کرد و هم میتوان در دندان های جلو برای زیبایی و سفید شدن دندان ها از آن استفاده کرد.


ادامه مطلباطفال


یکی از مهمترین خدمات کلینیک روژان رسیدگی کار های دندانی فرزندان شماست انجام چکاب های مرتب  هر شش ماه برای سلامت دهان و دندان فرزندان عزیز شما بسیار حائز اهمیت است.


ادامه مطلب


پروتز


به هر عضو مصنوعی که جایگزین یک عضو سالم میشود پروتز می‌گویند. از پروتزهای دندانی هم می‌توان به جای کل دندان‌ها استفاده کرد و هم میتوان در بخش های خاصی از دندان ها  استفاده کرد.


ادامه مطلب


عصب کشی و درمان ریشه


عصب کشی در اصطلاح به خالی کردن عصب داخل ریشه میگویند و زمانی دندان به عصب می رسد که به دلیل عدم انجام چکاب های حدوداً سالی دوبار  به واسطه پوسیدگی عمیق در دندان به وجود می آید.


ادامه مطلبطرح لبخند


 لبخند زیبا یکی از موارد مهم و تاثیرگذار در چهره هر انسانی است. شما در هر لبخند تعدادی از دندان‌هایتان مشخص می‌شود و به مجموع درمان‌های مختلف باعث زیباتر شدن لبخند شما می‌شود طرح لبخند می‌گویند.


ادامه مطلب


انواع جراحی های تخصصی


تنها دندان های عقل نیستند که ممکن است دچار نهفتگی شوند بلکه این اتفاق ممکن است برای تمام دندان ها روی دهد. این دندان های نهفته باید  از فک خارج شوند.


ادامه مطلب

خدمات کلینیک روژان - پرکردن

پر کردن


اگر شما فردی هستید که روزی یک وعده از مسواک استفاده میکنید و تعداد دفعات نخ کشیدنتان در طول روز کم است، حتما باید هر 6 ماه برای چکاب کامل به دندان پزشکی مراجعه کنید.


ادامه مطلباکنون با ما تماس بگیرید

کلینیک دندانپزشکی روژان آماده ارائه خدمات تخصصی دندانپزشکی بصورت کاملا حرفه ای توسط متخصصین مجرب در زمینه های متفاوت می باشد


نوبت دهی آنلاینراه های ارتباطیعضویت در خبرنامه

[mailpoet_form id=”1″]

شبکه های اجتماعیکلیه حقوق این سایت برای کلینیک دندانپزشکی روژان محفوظ می باشد.

طراحی و اجرا توسط گروه پانیسار گروه تبلیغاتی اینترنتی پانیسار